Ons team

Ondernemende professionals die met plezier samenwerken met hun relaties en met elkaar; gedreven specialisten die beschikken over een achtergrond in Finance, HRM of sales en fungeren als sparringpartner voor zowel kandidaat als opdrachtgever.

Bertus Bove

Partner

Mensenwerk met een Finance & Control dimensie.

06-222 060 70
above@alterim.nl
LinkedIn

Piet-Jan Boringa

Partner

Ondernemen met mensen is mijn passie.

06-511 143 41
pjboringa@alterim.nl
LinkedIn

Arthur Torn

Partner Zorg

Bouwen aan de persoonlijke relatie, onze zorg!

06-212 930 85
a.torn@alterim.nl
LinkedIn

Gineke Ooievaar

Consultant

Soms is de vraag meer waard dan het antwoord.

06- 571 275 84
g.ooievaar@alterim.nl
LinkedIn

Bettina Kulesza

Recruitment Assistent

Goede resultaten komen voort uit goede samenwerking.

06- 212 449 86
b.kulesza@alterim.nl
LinkedIn

Ruard Visser

Recruiter

Passie voor het bemiddelen van Finance Professionals.

06- 820 884 46
r.visser@alterim.nl
LinkedIn

Daan Lantink

Consultant Interim

Oprechte interesse in mensen!

06-138 953 86
d.lantink@alterim.nl
LinkedIn

Marlon Dolman

Consultant Interim Zorg

Altijd op zoek naar samenwerking!

06- 835 745 98
m.dolman@alterim.nl
LinkedIn

Cindy van der Molen

Financiële Administratie

Goede werksfeer bevordert het resultaat!

033- 450 71 60
c.van.der.molen@alterim.nl
LinkedIn

Jannie Mijnbeek

Marketing & Communicatie

Trots op de prestaties die we als team neerzetten.    

033- 450 71 63
j.mijnbeek@alterim.nl
LinkedIn

Huub Bröring

Sectormanager Woningcorporaties

Alle financiële kennis onder één dak.

06-532 248 48
h.broring@alterim.nl
LinkedIn

Kees van Asten

Parttime Controller

Verder kijken dan alleen cijfers.

06- 547 838 44
c.van.asten@alterim.nl
LinkedIn

Gert van Asselt

Parttime Controller

Voor mij betekent ondernemen topsport!

06- 371 535 33
g.van.asselt@alterim.nl
LinkedIn