Ons team

Ondernemende professionals die met plezier samenwerken met hun relaties en met elkaar; gedreven specialisten die beschikken over een achtergrond in Finance, HRM of sales en fungeren als sparringpartner voor zowel kandidaat als opdrachtgever.

Bertus Bove

Partner

Mensenwerk met een Finance & Control dimensie.

06-222 060 70
above@alterim.nl
LinkedIn

Piet-Jan Boringa

Partner

Ondernemen met mensen is mijn passie.

06-511 143 41
pjboringa@alterim.nl
LinkedIn

Kees van Asten

Parttime Controller

Verder kijken dan alleen cijfers.

06- 547 838 44
c.van.asten@alterim.nl
LinkedIn

Gert van Asselt

Parttime Controller

Voor mij betekent ondernemen topsport!

06- 371 535 33
g.van.asselt@alterim.nl
LinkedIn

Marcel Stok

Recruitment Consultant

Teams bouwen die winnen met plezier!

 06- 508 427 67
m.stok@alterim.nl
LinkedIn

Michal Ben David

Consultant sector Zorg

Talent op de juiste plek leidt tot geluk.

06- 835 745 98
m.bendavid@alterim.nl
LinkedIn

Mark-Jan de Graaf

Recruitment Consultant

Ik zet graag mijn netwerk voor je in.

06- 571 275 84
mj.de.graaf@alterim.nl
LinkedIn

Arthur Torn

Sectormanager Zorg

Bouwen aan de persoonlijke relatie, onze zorg!

06-212 930 85
a.torn@alterim.nl
LinkedIn

Monique Vonno

Recruitment Assistant Interim

Iedere schakel binnen het werkproces is van belang.

033 - 450 71 65
m.vonno@alterim.nl
LinkedIn

Daan Lantink

Consultant Interim

Pascal Baas

Recruiter

Ideale combinatie; zakelijk & persoonlijk contact.

06-510 797 17
p.baas@alterim.nl
LinkedIn

Huub Bröring

Sectormanager Woningcorporaties

Alle financiële kennis onder één dak.

06-532 248 48
h.broring@alterim.nl
LinkedIn

Cindy van der Molen

Financiële Administratie

Goede werksfeer bevordert het resultaat!

033- 450 71 60
c.van.der.molen@alterim.nl
LinkedIn

Jannie Mijnbeek

Marketing & Communicatie

Trots op de prestaties die we als team neerzetten.    

033- 450 71 63
j.mijnbeek@alterim.nl
LinkedIn

Jorne Kats

Online Marketing

Liefde voor design en online marketing.

033 - 450 71 64
j.kats@alterim.nl
LinkedIn